Informacija telefonu: +370 686 00028 El. paštas: info@rentonline.lt

Vilnius, senamiestis, 2 k. JSNSK14A (Nr. 62)

Jasinskio g. 14A, Vilnius

Patalpų plotas: 40 m² Aukštas: 1
Kambariai : 2 Iki centro: 0.1 km
Objektas : Apartamentai
Nuoma sezono metu: 43 EUR Nuoma ne sezono metu: 43
Aprašymas
 

Su malonumu pristatome Jums dar vienus jaukius apartamentus, esančius Lietuvos sostinėje- Vilniuje. Didžiausiais jų privalumais yra tai, kad jie pastatyti visiškai šalia Gedimino pr. ir Žvėryno rajono. Vos 10 minčių pėstute ir Jūs jau Ketedros aikštėje. Šiuose apartamentuose bus garantuota visiška ramybė ir tyla, sienos yra su padidinta garso izoliacija. Apartamentų langai orientuoti į rytų pusę, kas leis nuo ryto iki vakaro gėrėtis gražiu vidiniu kiemeliu. Saugumą, tylą ir ramybę garantuoja ir tai, kad apartamentų vidinis kiemelis nėra praeinamas, tai reiškia, kad čia bus saugu net ir kartu atvaziavusiems vaikučiams.

      Viduje bus jauku lyg namuose, dviejų kambarių apartamentuose yra įrengta virtuvėlė, vonios kambarys, miegamajame yra dvi miegamasios vietos, spinta drabužiams. Be to visada nudžiugins esanti nedidukė terasa, kurioje smagu pasėdėti su knyga ar pasimėgauti rytine kava. Komfortą užtikrins vėdinimo sistema. Į apartamentus pateksite naudodamiesi app'su, nereikės gaišti laiko raktų pasiėmimui. Jei bus reikalingas parkingas automobiliui- prašome informuoti užsakymo metu.

     Kasmet sulaukiame vis daugiau klientų, suplanavusių savo kelionę, būtent Vilniaus senamiestyje, tad kviečiame iš anksto užsisakyti šiuos modernius apartamentus. Jei neradote pakankamai informacijos, visda ją suteiksime telefonu arba el. paštu.

 

Gero poilsio!
 
www.rentonline.lt - tai nuoma Palangoje be tarpininkų, tai portalas įkurtas pačių  apartamentų sąvininkų! Neturime jokių papildomų kaštų, nes viską darome patys. 
 
Maloniai atkreipiame Jūsų dėmesį, kad apartamentų rezervaciją patvirtinsime iškart, gavę avansinę įmoką
Komplektacija

Dviračių nuoma
Liftas
Parkingas
Šaldytuvas
Šildymas
Skalbykla
Leidžiama apsistoti su vaikais
Televizorius
Virtuvė
Rukyti viduje draudžiama
Vaikiška lova
Balkonas
Belaidis internetas
Registravimas nuo 14 h
Išsiregistravimas iki 12 h Lauko kamera
Fenas
Lygintuvas

Sudominome?
Palikite savo telefono numerį
Jūsų žinutė buvo sėkmingai išsiųsta. Ačiū!
Vilnius, senamiestis, 2 k. JSNSK14A