Informacija telefonu: +370 686 00028 El. paštas: info@rentonline.lt

Apie mus

 

Gerb. klientai, svečiai ir kolegos, sveikiname Jus užsukus į mūsų svetainę!

 

rentonline.lt – erdvių, estetiškų, rinktinių, kokybiškai ir nepriekaištingai įrengtų apartamentų nuoma Palangoje, Juodkrantėje ir Nidoje.

 

Mūsų nuomojami apartamentai yra daugiau nei viešbučio kambarys, nes jie:

 

Saugūs  rakinamos laiptinės, vaizdo stebėjimo sistemos, ramūs rajonai. Komfortiški – erdvūs kambariai, virtuvė, svetainė, terasa; visi baldai, namų apyvokos reikmenys, patalynė. Funkcionalūs – automobilio parkavimo vieta, patalpa dviračiams, vaikų vežimėliams. Turėsite viską, ko reikia, tad jausitės kaip namie.

 

rentonline.lt svetainėje per kelias minutes sužinosite visą informaciją apie Jus dominančius apartamentus, galėsite patogiai rezervuoti laiką. Užtikriname nuolatinį informacijos atnaujinimą svetainėje, todėl būsite tikri, jog Jūsų svajonių apartamentai bus rezervuoti tik Jums.

 

Rinkitės www.rentonline.lt nes:

 

- nėra išlaidų nuomos tarpininkams;

- visus rezervacijos dokumentus automatiškai gausite į savo el. paštą;

- pasirinkti apartamentai rezervuojami tik Jums;

- neišėję iš namų, rezervuokite per 5 minutes. 

 

Papildomai siūlome šias paslaugas: 

 

Dviračių nuoma 

Аtvykote į Palangą ir norite pamatyti daugiau? Išsinuomokite dviratį Palangoje – greitis, komfortas, nuotykis – patirkite visa tai. Platus pasirinkimas – vyriški, moteriški ar paauglio. Visada geros kainos.


Tvarkymo paslaugos

Vertinkite savo laiką ir mėgaukitės gyvenimu – patikėkite visus apartamentų valymo ir tvarkymo darbus profesionalams. Nuo indų plovimo iki patalynės apvilkimo. Džiaukitės švara ir tvarka kasdien, nesugaištami nė akimirkos.

Visiškai atsipalaiduokite ir patikėkite nuomojamų apartamentų tvarkymo ir valymo paslaugas mums. Švarūs apartamentai – jaukūs apartamentai. Valymo paslaugas atlieka tik ekspertai, puikiai išmanantys savo darbą. Valymui naudojamos tik patikimos, nealergizuojančios priemonės. Taupykite savo brangų laiką. 

 

www.rentonline.lt – geriausių apartamentų Palangoje, Juodkrantėje bei Nidoje nuoma!

 

Tel. (+370) 686 00028, el. p. info@rentonline.lt  skype: bonifacijus.lt

 

 

Pristatome Jums nuomos savitarnos svetainę, kurioje galėsite per dvi- tris minutes sužinoti visą reikiamą informaciją apie dominančius apartamentus ar kitą gyvenamąjį plotą, pasitikrinti užimtumo tvarkaraščius, atsispausdinti suformuotą sutartį ir sąskaitą apmokėjimui. Sistemos administratorius užtikrins nuolatinį informacijos atnaujinimą, todėl nuolat matysite tikrovę atitinkančią padėtį. Visada pakonsultuosime telefonu ar el. paštu, jei iškiltų papildomų klausimų.

 

Mes siūlome apartamentų nuomą Lietuvos miestuose skirtus tiek šeimos poilsiui, tiek darbui verslo kelionių metu. Esame įsitikinę, kad kiekvienas Jūsų šeimos narys čia galės įgyvendinti visus savo poilsio lūkesčius - mėgstantys ramybę galės mėgautis pušynais, jūros vėsa ir nuostabiais gamtos vaizdais pro apartamentų langus. Sportuojantiems yra nutiesti dviračių takai, įrengti baseinai, o buriuojantiems čia tiesiog rojus! Taip pat ir sanatorijų bei gydyklų paslaugos yra teikiamos visiškai greta. O ir mėgstantiems miesto šurmulį, pramogos bus šalia.

 

Visi mūsų apartamentai yra įrengti nepriekaištingai - čia rasite viską, ko reikia kokybiškam poilsiui ar darbui komandiruočių metu. Jeigu Jūsų šeima ar draugų ratas didesnis - esame tikri, jog šiuose apartamentuose laiką puikiai praleisite visi. Daugelis poilsio apartamentų siūlomi kartu su individualia, sporto ar kito inventoriaus, saugojimui skirta patalpa ir automobilio parkavimo vieta. Jums bus patogu laikyti čia dviračius, saulės skėčius ar vaikų vežimėlius.

 

Vienas iš pagrindinių privalumų yra tai, kad mūsų apartamentai yra kelis kartus didesni ir erdvesni už standartinį viešbučio kambarį. Be to Jūs turesite svetainę, virtuvę, vietą daiktams koridoriuje, vonios kambarį, automobilio parkavimo vietą, dažnai net ir terasą. Taip pat bus sukurtos puikios sąlygos darbui ir mokslui, Jus sups šilta ir jauki namų atmosfera. Apartamentai yra visiškai įrengti, Jums nereikės vežtis ir pirkti jokių baldų, namų apyvokos reikmenų, patalynės, užtiesalų ar rankšluosčių. Galime garantuoti saugumą, nes mes išrenkame tik geriausius ir saugiuose miesto rajonuose esančius apartamentus, kurie dažnai turi rakinamas laiptinių duris ar vaizdo stebėjimo sistemas. 

 

Mūsų siekis - užtikrinti pilnavertį Jūsų poilsį atostogų ar verslo kelionių metu!