Informacija telefonu: +370 686 00028 El. paštas: info@rentonline.lt

Nuomos taisyklės

 PRAŠOME ATIDŽIAI PERSKAITYTI!

 

Jei Jūs ketinate apsistoti mūsų siūlomuose apartamentuose, mes norėtume, kad Jūs megautumėtės savo viešnage, tačiau netrukdydami kitiems.
 

Visi triukšmingi pasilinksminimai apartamentuose yra draudžiami. Mieste yra labai daug vietų, kur Jūs galėsite gerai praleisti laiką.

 

Įėjimui į savo apartamentus Jūs gausite raktus ir būsite netrukdomi visos viešnagės metu, nebent patys mus pakviestumėte. Už prarastus raktus imamas 25 eurų mokestis.

 

Rūkyti apartamentuose draudžiama. Jei Jūs jaučiate poreikį rūkyti, tuomet prašome eiti į lauką. Taip pat nepalikite šiukšlių ar nuorūkų, tam neskirtose vietose.

 

Mes užtikriname, kad Jūsų viešnagės pabaigoje apartamentai bus tinkamai sutvarkyti, tačiau, nepaisant to, juose turi būti palaikoma tvarka, visą laiką kol viešėsite. Taigi, jeigu Jums bus reikalingos papildomos tvarkymo paslaugos, mes Jums jas suteiksime už papildomą mokestį.

 

Grįždami namo anksti ryte, prašome gerbkite tai, kad kiti svečiai jau gali miegoti.

 

Augintiniai yra draudžiami, jei tai nebuvo suderinta iš anksto.

Registravimosi laikas: 14:00 anksčiausiai.

 

Išsiregistravimo laikas: 12:00 vėliausiai. Nesilaikant šio reikalavimo, už papildomai Jums suteiktą laiką, turėsite sumokėti papildomus nuompinigius.

 

Minimali nuomos trukmė ne sezono metu  2 nakvynės, mažiausia nuomos trukmė sezono metu 7 nakvynės. Jei pageidaujate nuomoti apartamentus trumpesnį laiką, prašome tai suderinti iš anksto.

 

Mokėjimo būdai: grynaisiais/pavedimai eurais. Visi mokesčiai yra mokami iš anksto.

Dėl (sezoninių/ciklinių) valiutos kursų svyravimo yra galimi kainų pasikeitimai. Tačiau, jei Jūs jau gavote užsakymo patvirtinimą, tuomet kaina liks pastovi.


Rezervacijos anuliavimas: užsakymo mokesčiai grąžinami visi arba dalinai, jeigu rezervacija anuliuojama ne vėliau kaip dvi savaitės prieš rezervuotą periodą.

 

Jei viešėsite su vaikais, prašome informuoti iš anksto. Jūsų patogumui mes pasirūpinsime vaikiškomis lovelėmis.