Informacija telefonu: +370 686 00028 El. paštas: info@rentonline.lt

Palanga 2019
 

Kodėl verta atostogauti Palangoje?

 

Bent kartą gyvenime Palangoje yra buvęs turbūt kiekvienas. Prieštaringai vertinamas kurortas kaip bites prie medaus traukia turistus iš visų Lietuvos kampelių ir užsienio. Tad kodėl verta rinktis Palangą, o ne užsienio kurortus?

Paplūdimio gerbėjų rojus

Palangoje  išnaudoti visi paplūdimio teikiami privalumai – tinklinis, futbolas, gulėjimas ant smėlio, pilių statymai, skaitymas ir t.t. Kai kur vyksta jogos ir įvairiausi sporto užsiėmimai. Be to, kad ir kur apsistotumėte, paplūdimys bus ranka pasiekiamas.

Basanavičiaus gatvė

O taip! Nuotrauką iš žymiosios „basankės“ turi turbūt kiekvienas linksmybes mėgstantis Lietuvos pilietis. Patinka jums ten ar ne, bet jei jau atvykote į Palangą, nepraleiskite progos pajausti nemiegančios pajūrio sostinės pulso.

Dviračių mylėtojams

Jei nenorite kvėpuoti įvairiausių valgių aromatais ar stebėti/rodyti savęs nuolat „gyvoje“ Basanavičiaus gatvėje, galite rinktis aktyvų sportą. Smagiai pasivažinėti dviračiais ar elektromobiliais. Siūlomas maršrutas –  nuo Palangos iki Šventosios. 12 km riedėsite puikiai įrengtu dviračių taku, vingiuojančiu visai netoli jūros.

Gyvos muzikos ir teatro ištroškusioms sieloms 

Kone žymiausi Palangos gyvo meno klubai – „Ramybė“ ir „Vandenis“. Vasarą turbūt tik Palangoje galime išvysti beveik kasdien rodomus spektaklius ar gražiais, kiek vėjuotais vakarais pasiklausyti kokybiškosios Lietuvos atlikėjų ar užsienio žvaigždžių muzikos, o kiekviena kavinė jūsų dėmesiui pasiūlys kylančią ar besileidžiančią popscenos žvaigždę.

Ieškantiems pažinčių

Jei jau atvykote į Palangą pasilinksminti, būtinai su kuo nors susipažinsite. Šiame Lietuvos kurorte gausybė gražių merginų ir prisižiūrėjusių vaikinų. Nesvarbu, kokio pobūdžio pažinčių ieškote.

Šeimų pramogų oazė

Visa čia pritaikyta įvairiausio amžiaus žmonėms. Atvykę su vaikais rasite karuselių, spektaklių, smėlio ir visų kitų gėrybių, pritaikytų jūsų mažyliams ar paaugliams. Galėsite rinktis ramius pasivaikščiojimus parke, žaidimus jūroje ar žaismingas pramogas miesto centre.

Ištroškusiems kultūros

Organizuojamos įvairios ekskursijos, pavyzdžiui, „Lietuvos gintaro kelias“. Savo unikalumu ir savotiška pajūrio aura nustebins ir žavės: Žemaičių alkas, Palangos gintaro meistrų gildija, atviros lankytojams gintaro dirbtuvės, Gintaro muziejus, A.Mončio namai-muziejus, Dr. Jono Šliūpo memorialinė sodyba, Tremties ir rezistencijos muziejus, Šunų muziejus, Grafo Felikso Tiškevičiaus rūmai (dabar Gintaro muziejus ), M. Mažvydo bibliotekos vasaros skaitykla...

Architektūros gerbėjams

Išvaikščiojote visą Palangą skersai išilgai? O ar atkreipėte dėmesį į unikalų medinį jos namų veidą? Matėte ištaigingąjį Tiškevičiaus dvarą ar į medžių masyvą meistriškai įkomponuotą moderniosios architektūros pavyzdį? Jei suabejojote, vadinasi, nepastebėjote dar daugybės įdomių dalykų, nematėte jos senojo, medinio veido. O pažiūrėti išties verta, juk Palangos miestas gali papasakoti daugiau kaip 750 metų istoriją nuo pirmojo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose.


Palangos datų atmintinė  privaloma pamatyti

Balandžio 24-25 d.d. Velykos, Margučių alėjos atidarymas. Palangiškiai ir miesto svečiai galės pasigrožėti Baltijos jūros šalių ornamentais išmargintais margučiais. Milžiniški margučiai (net 2 m aukščio) puoš Palangos  miesto J. Basanavičiaus gatvę. Gegužės 13-15 d.d. kurorto šventė ,,Palanga 2012“ – visus sutraukiantis siautulingas ir gyvas Palangos sezono atidarymas. O kur dar gatvės muzikos diena, „Gintarinis savaitgalis“, teatro diena, įvairūs koncertai...

 

Norintiems nesukti galvos dėl nakvynės

Jei jau ryžotės aplankyti Palangą ir pasidžiaugti saule, jūra ir gražiais vaizdais, nepamirškite, jog dėl poilsiautojų antplūdžio apsistoti šiame kurorte kelboka. Nakvyne rūpinkitės iš anksto. Galite rizikuoti ir gyventi pakelėse automobilius stabdančiųjų ,,apartamentuose prie jūros“ arba rinktis patikimą nakvynę, pasinaudoję www.rentonline.lt.

 

Tai tikrai ne viskas, ką išvysite aplankę šį unikalų savo veidų gausa kurortą. Linkime teigiamų ir nepakartojamų įspūdžių Palangoje...